دانلود فایل(مبانی نظری اخلاق حرفه ای)

مبانی نظریاخلاق حرفه ای (فصل دوم تحقیق) مشخصات فایل تعداد صفحات84حجم0/111 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیحات کامل (فصل دوم تحقیق) مشخصات این متغیر: منابع: دارد پژوهش های داخلی و خارجی: دارد کاربرد این مطلب: منبعی برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در مبانی نظری اخلاق حرفه ای|47091860|boostanfile|دانلود مبانی نظری اخلاق حرفه ای,مبانی نظری,پیشینه تحقیق,دانلود مبانی نظری,دانلود پیشینه تحقیق
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان مبانی نظری اخلاق حرفه ای آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مبانی نظریاخلاق حرفه ای (فصل دوم تحقیق)


مشخصات فایل
تعداد صفحات84حجم0/111 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

(فصل دوم تحقیق)


مشخصات این متغیر:

منابع: دارد

پژوهش های داخلی و خارجی: دارد

کاربرد این مطلب: منبعی برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها، استفاده آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق دانشگاهی

نوع فایل:wordوقابل ویرایش

اخلاق حرفه ای

تعریف اخلاق

در فرهنگ معین اخلاق به معنی خلق وخوی ها، طبیعت باطنی، سرشت درونی و نیز به عنوان یکی از شعب حکمت عملی خوانده شده و افزوده است؛ اخلاق دانش بدو نیک خوی ها و تدبیر اسنان است برای نقش خود یا یک من خاص (معین ، 1364، ص 174).

بنابراین «اخلاق» جمع «خلق» به معنای یک صفت نفسانی است که در نفس رسوخ داشته و همین هیأت راسخه سبب می شود که افعالی متناسب با آن صفات، بدون احتیاج به تفکر و سنجش از انسان، صادر گردد. برای مثال «خلق سخاوت» یک صفت نفسانی است و کسانی که این خلق را دارند، در موقع بذل و بخشش دچار تردیدنمی شوند و از خود نمی پرسند که آیا ببخشند یا نه؟ برخی دیگر اخلاق را اینگونه تعریف می کنند «اخلاق عبارت است از مجموع آداب و رسوم افراد اجتماعات بشری و قواعد وقوانینی که براحساسات و افعال این افراد و اجتماعات حکمفرماست» (نوغانی و سرداری،1388)

بر این اساس، پرواضح است که «اخلاق» نوعی قراردارد یا یکسویی مقررات خشک و تشریفاتی نبوده، بلکه رفتارهایی مبتنی بر عقیده است. در تمامی رفتارها، تلاشها و حرکت ها می توان نشانی از «اخلاق» را جست.

اخلاق هر فردی تا حدود زیادی بر بنیادهای عقیدتی و بینش و نگرش او استوار است در عمده تعاریفی که از اخلاق شده است، دو مقوله درونی بودن و سروکار داشتن با ارزشها در اخلاق نهفته است. اخلاق بیشتر امری اجتماعی است تا فردی و در واقع بستر مناسب اجتماعی است که شرایط رشد و توسعه اخلاقی خاص یا به عبارتی وابسته و پای بندی به ارزش خاص را فراهم کند. وقتی صفت اسلامی را بر اخلاق می افزاییم، مرزی را برای آن تعیین کرده ایم که محتوای آن با مرزبندی دیگر که حاوی صفت های دیگر است می تواند متفاوت باشد.


"

مطالب دیگر:
🔗پاورپوینت تهران قدیم🔗پاورپوینت مطالعه حمام ها🔗طرح توجیهی تولید آجر نمای پرسی🔗پاورپوینت ابنیه تجاری (بازار)🔗پاورپوینت مبانی محاسبات سازه های نگهبان خرپایی 🔗پاورپوینت شناخت مفهوم چشم‌انداز و درک تفاوت آن با انواع اهداف🔗پاورپوینت خانه آپارتمان 144🔗اموزش ویندوز 7و8و10🔗پاورپوینت درباره سیستم های اطلاعاتی جغرافیایی(خلاصه درس هشتم جغرافیای سال چهارم دبیرستان)🔗پاورپوینت درباره ارزیابی کیفیت محصولات نرم افزاری( ترجمه و تشریح و ارائه مفهوم چهار مقاله A Quantitative Algorithm to Select Software Architecture by Tradeoff between Quality Attribute🔗پروژه درباره تحلیل و بررسی نرم افزار دانا با استفاده از نرم افزار رشنال رز🔗فایل آموزشی ورد درباره تحلیل محتوای کتاب ریاضی پایه اول دبستان🔗طرح توجیهی تولید آب میوه 🔗مدلسازی کنترل usbتوسطVHDL و پیاده سازی برFPJA🔗چگونگی انقال اطلاعات بین پورت USB و سخت افزار جانبی🔗ارائه یک الگوریتم زمانبندی عادل برای سویچ های ورودی🔗پروژه و فایل ورد درباره بررسی و اندازه گیری عملکرد سرورهای DNS توسط ابزار Jmeter و WireShark🔗پروژه در قالب پاور پوینت درباره اجرای کوئری همراه کوئری بهینه شده آن در جیمیتر و مقایسه آن ها🔗پروژه درباره تست وکارایی نرم افزار توسط برخی از ابزارهای Jmeter و معرفی کامل جیمیتر و ابزارهای آن 🔗پروژه در قالب پاور پوینت درباره آزمون dns با استفاده از ابزار جیمیتر و وایر شارک